9.9.2020

Hra, která vás chytí a nepustí

Od devene

Pokud vás nebaví pořád sedět jen u počítače a rádi byste si konečně zkusili nějakou super akci v reálu, můžete vyzkoušet novou laser game. Jedná se o pecku.

Hra, která vás chytí a nepustí

Moderní doba nám život hodně ulehčila a také značně prodloužila. Díky moderním technologiím tak žijeme lepší životy. A to platí i o zábavě. Dříve se dalo jít tak maximálně na diskotéku, případně do hospody, divadla či kina. To jde samozřejmě pořád, ale jsou tu i jiné možnosti. Jednou z nich jsou kupříkladu počítačové hry. Ovšem ty už vlastně dávno nejsou pouze počítačové, ale běžně se dnes dají hrát na televizích i mobilních telefonech. A tyto hry jsou opravdu hodně zábavné. Mají skvělou grafiku a hratelnost také příliš nezaostává. Ovšem i to hraní dříve nebo později pomrzí.

IMG_8106ps

V případě, že jste se dostali do tohoto bodu a nevíte jak zužitkovat svůj volný čas, můžete zkusit také druh moderní zábavy, ovšem trochu jiný, než jsou počítačové hry. Laser game praha se totiž neodehrává ve virtuální realitě, i když by to člověk podle názvu neřekl, ale normálně v reálné aréně.

Skvělá zábava

Jestli byste chtěli najít něco, k čemu laser game připodobnit, pak by to byl asi paintball. Obě hry mají společné to, že se hrají ve více lidech. A ti po sobě obvykle také většinou střílí. Nicméně zde podobnost končí. Paintball se odehrává v přírodě, kde panuje úplně jiná atmosféra a rovněž i jiné podmínky. Navíc i zbraně, kterými po sobě jednotlivé týmy pálí, jsou dosti odlišné. Zatímco v paintballu se využívají pušky naplněné kuličkami plné barvy, tak v laseru game se střílí pouze zbraněmi se světelnými paprsky. Jednoduše řečeno, kulička může být za jistých okolností nebezpečná, slabý světelný paprskem rozhodně ne.

labyrint (51)

Arénu si můžete objednat kdykoliv budete chtít, ale nečekejte, že na vás hned přijde řada. Hra začala být v poslední době opravdu hodně populární, a tudíž je o ni velký zájem. V případě, že jste dostatečně trpěliví, neměl by to být pro vás problém. Rezervaci nemusíte provádět na místě. Bohatě postačí k tomuto účelu použít internet, případně telefon.