Módní salón, kde si vás ty pravé šaty najdou


Všechny nevěsty, bez ohledu na věk, národnost či víru, mají jedno společné. Chtějí si ve svůj svatební den užít pozornost a být krásné. Vlastně být překrásné!

Výběru svatebních šatů je třeba věnovat opravdu velkou pozornost. Nakonec je to ve většině případů jen jednou, kdy se nevěsta chce cítit jako Popelka, v ten okamžik, když si oblékla šaty z posledního kouzelného oříšku, který upustila na zem.

svatebníšaty2

Šaty by měly nejen zdůraznit půvaby nevěsty, ale doplňovat její charakter a splynou s ní. V podstatě se svatební šaty dají rozdělit do tří kategorií:

• svatební časy tradiční a nadčasové

• svatební šaty, které zdůrazní ženskost a dají vyniknout ženským tvarům a trošku provokují

• moderní svatební šaty, vycházející z módních trendů sezóny

O tradičních svatebních šatech většinou sní ženy už od útlého věku. Jsou to klasické princeznovské“ šaty s živůtkem a s velmi bohatou sukní, často vrstvenou anebo šaty z lehkých látek a splývavého střihu, které působí až étericky. A kdo hledá zlatou střední cestu, vybere si z šatů s postupně se rozšiřující sukní, ale ne tak bohatou, jako v prvním případě.

svatebníšaty3

Další styl plný ženskosti se odráží v šatek z krajek zdobených perlami a krystaly a zvýrazňující to nejpřitažlivější z ženského těla. Stejný efekt mají i šaty se střihem „mořské panny“, které oslavují bujné ženské tvary, tolik obdivované opačným pohlavím.

Moderní šaty si volí ženy, které se velice dobře orientují v módních trendech současnosti a umí ocenit spojení klasiky a módních trendů.

V množství krásných šatů, které módní salón ve své půjčovně svatebních šatů nabízí, nakonec vyplynou na povrch TY PRAVÉ šaty a bývá to láska na první pohled. To ovšem žádné ženě nezabrání si ten výběr pořádné užít a vyzkoušet si desítky nádherných modelů z něžných krajek, svůdného saténu nebo rozverného tylu.

4/5 - (1 vote)