15.5.2020

Moje úžasná nová kuchyň

Od devene

Možná vás ani nenapadlo, že se dnes moderní, praktický a přitom ve výsledku velmi zajímavý interiér kuchyně dá snadno upravit 3D panely, které svým designem dokážou uspokojit vaše představy o krásné kuchyni, které se velmi dobře udržují.

Většinou, když si svůj domov zařizujete, tak kuchyň je převážně to první, o které rozhoduje žena. I když dnes i muži se rádi „motají“ v kuchyni.

Každý z nás má v určité fázi života sen o pěkném bydlení. Inspirujeme se v časopisech o bydlení, ti zkušenější, například při rekonstrukci už vědí předem, co a jak by se mělo v kuchyni vylepšit. A někteří mladí lidé možná mají o zařizování kuchyně jen takové mlhavé představy

V první řadě v kuchyni se přemýšlí o kuchyňských spotřebičích. Ty spotřebiče, které budou vestavěné, tak umožní mít při vaření dokonalé pohodlí. Bude velmi praktické, mít například vedle sebe plynovou a sklo-keramickou desku. Hned vedle můžete mít i zapuštěnou fritézu i gril. Dostatek plochy, na které budete své pokrmy připravovat, mohou navazovat těsně k těmto spotřebičům. A pokud budete mít dostatek místa v kuchyni, tak plocha na odkládání nádobí s vestavěnou myčkou, může vytvořit takový samostatný ostrůvek. Ale toto uspořádání je vždy individuální na představě každého jedince, rodiny.

sádrový panel

Většinou kuchyňské linky, i když v různém provedení, bývají u zdi. Někdo si obloží zeď například kachličkami, protože při vaření se stane, že zeď se postříká.

Místo klasických kachliček nebo tapety máte možnost si vybrat obkladové panely 3d-panel.

3D-panel

V současnosti vám prodejce nabízí místo klasických kachliček nebo tapet, různé a velmi zajímavé panely a desky v 3D provedení, které jsou určené nejenom pro moderní kuchyně, ale i pro takové, které jsou například zařízené v selském stylu. Jejich design vaši kuchyň udělá nejenom zajímavou, ale jejich praktičnost, která spočívá v tom, že se dají snadno udržovat – jsou omyvatelné, lehké a dají se jednoduše přimontovat nebo nalepit. Splňují vše, aby jste s nimi byli spokojeni.

Proto by například při rekonstrukci kuchyně mohly být 3D panely a desky tím důležitým a dominantním prvkem. Stačí pouvažovat a vybrat si.