9.9.2019

Nábytek, který vám zvětší byt

Od devene

Není nad to, když má člověk doma dostatek prostoru. Jedině takový byt, ve kterém se dá volně pohybovat, je příjemný k životu. Jenže mnozí lidé si zkrátka vybírat nemohou a jsou rádi, když seženou alespoň malý byt. Ať už proto, že žádný jiný není v dané lokalitě k mání, anebo proto, že na větší zkrátka nemají peníze. Pokud je toto i váš problém, pak byste měli vědět, že i malý byt je možné nafouknout – a to je přece skvělá zpráva! Jen je potřeba jít na celou věc chytře a zvolit si do bytu ten správný nábytek.podkrovní ložnice.jpg
Pakliže žijete v atypických prostorách, máte doma samé šikminy anebo opravdu málo místa, vyplatí se vám vsadit na vestavěné skříně STEN. To je způsob, jak získat kvalitní nábytek na míru, který vám doma zabere jen opravdu nezbytné minimum místa, a naopak vám zajistí takový objem úložného prostoru, že do něj snadno uschováte vše, co bude potřeba. A to od oblečení, až po výbavu na hory.

Nejste si jistí, jakou skříň si objednat?

Ne vždy musí být snadné se rozhodnout, kam nábytek umístit a jak zvolit ten nejlepší možný prostor v bytě, který se pro umístění vestavěné skříně nejlépe hodí.
Ideální je, využít takové místo, které je spíše nevzhledné, hluché anebo vám bude nejméně chybět. Nábytek by vám neměl při pobytu doma nijak překážet, a naopak ho musíte mít po ruce vždy, když budete potřebovat věci v něm uložené.bílá skříň, gramofon, reproduktory.jpg To znamená, že úložný prostor s bundami a kabáty vám jistě přijde vhod v předsíni, naopak nábytek s ručníky bude ideální mít v koupelně nebo někde poblíž.
Pakliže byste si s návrhem a výběrem té pravé skříně nevěděli rady, tak můžete využít chytrý konfigurátor a 3D návrh zdarma. Případně je vám k dispozici i zkušený bytový architekt, který vám správně poradí. A to nejen s vhodným umístěním, ale i s atraktivním designem, který se vám bude líbit.
Takže ve výsledku svůj byt nejen nafouknete, ale ještě navíc i zkrášlíte.