23.10.2023

Problémy s erekcí nemusíte řešit Viagrou na předpis

Od devene


Cena za viagru na předpis erectmax.cz je dotaz pokládaný na Internetu ve chvíli, kdy si zoufalý muž neví rady se svými problémy s erekcí. Jinak by totiž nic takového do vyhledávačů nezadával, a spíše by tam psal něco ve smyslu „adaptogenní bylinky na zvýšení testosteronu“ anebo „zásady zdravé výživy“. Toto jsou dva hlavní a smysluplné kroky ke zlepšení situace, přičemž se zaměřujeme na samotnou příčinu, proč k poklesu či ztrátě erekce vůbec došlo.

vystresovaný muž

Proč se adaptogenům tak říká

Adaptogen je souhrnný název pro rostliny, které napomáhají lidskému organismu lépe zvládat stresové situace, a zároveň napomáhat k jejich odstraňování. Zbavit se zcela stresu z našeho života je téměř nemožné, a i když bychom se o to měli snažit, ne vždy se daří tak, jak bychom si představovali. L nejznámějším adaptogenům patří Korejský ženšen, Maca peruánská, indická Ashwagandha nebo Kotvičník zemní. Význam těchto rostlin tkví zejména v jejich kořenovém balu, kde je ukryto obrovské množství biologicky aktivních živin, a s nimiž se léčí nejen vliv stresu, ale i další tělesné a leckdy i duševní problémy. Ne náhodou se například Ženšenu přezdívá Všehoj.

různé druhy luštěnin

Zásady zdravé výživy

Mnozí z vás to, co nyní uzří, budou možná považovat za opakování toho, co již znají, ale bohužel je stále mezi námi obrovský počet jedinců, kteří nakupují potraviny bez znalosti různých souvislostí, s nimiž se lidstvo dostalo do slepé uličky, anebo dokonce na okraj propasti. Mohou za to hlavně nepřirozené úpravy původních surovin, zejména obilovin a cukru, a také konzumace masa a uzenin. Bílá vymletá mouka, zejména s obsahem lepku, řepný rafinovaný cukr a masné výrobky položily základ jednomu z největších průšvihů moderní civilizace. Dejte tedy raději přednost celozrnným obilovinám v BIO kvalitě, luštěninám, ořechům, sušenému a čerstvému ovoci, dostatku zeleniny a kvalitních, za studena lisovaných olejů. Projeví se to pak i na vaší erekci a chuti na milování.