16.2.2021

Proč footjob není úchylka

Od devene

Za úchylné v oblasti sexuality lze považovat chování, které preferuje jako objekt zájmu pouze nějaký hmotný fetiš, např. spodní prádlo, punčochy, boty, případně jakoukoli část těla bez ohledu na samotnou osobnost, komu tyto artefakty patří. Potvrdí vám to každý zkušený lékař – odborník. Jestliže se ovšem někomu líbí ňadra, zadeček, štíhlé bříško a klenuté boky, nebo třeba chodidla, a je pro něj důležité sdílet svou rozkoš s dotyčnou osobou, kterou skutečně miluje, pak je to projev lásky a náklonnosti naprosto přirozený.

A přiznejme si, že překrásně tvarované ženské tělo je přitažlivé ze všech úhlů pohledu, obdivujeme na něm symetrie rysů ženské tváře, štíhlé linie všech tělesných zakřivení a ta zvláště vyzní právě na zdravých chodidlech, bez defektů, v přirozené podobě.

ženské nohy

A proč mnohým z nás (a není nás málo) pohled na obnažené narůžovělé plosky navozuje značné vzrušení? Odpověď hledejme v našem podvědomí, které dobře vnímá fakt, že chodidla odráží pohled na celé lidské tělo, doslova od temene hlavy až po paty. Znalci akupresury a reflexní terapie dobře ví, jak zásadní vliv má chůze naboso v přírodě, kdy se jednotlivé body stimulují, tímto způsobem se rozproudí energie a takto lze docílit u některých žen i slastného orgasmu.

krásná dívka

Je to také jeden z důvodů, proč mnoho erotických masérek provádí footjob s oblibou, neboť i je samotné to naplňuje vzrušením. Můžeme vám tuto techniku vřele doporučit, zvláště pokud jste v tomto ohledu začátečníci a nevíte, co od ní očekávat. Můžete rovněž masérku požádat o laskavost, aby kromě penisu (nebo vagíny) přejížděla svými ploskami i po jiných částech vašeho těla, doteky chodidly jsou totiž mnohdy příjemnější než pozornost a péče prováděná dlaněmi.

Nechte tedy na vašem těle vyniknout krásu úzké paty, hluboké a výrazné příčné a podélné klenby, bříšek prstů a smyslného nártu a vnímejte všemi smysly rozkoš, která během masérského aktu bude proudit celým vaším tělem.