23.1.2020

Bohatá nabídka nejen spotřebního zboží

Od devene

Výhodou nákupů zboží, které lze provést v klidu domova, prostřednictvím internetových nákupních stránek daného obchodního centra, je nejen úspora času. Možnost dodávky zakoupeného zboží až ke dveřím bytu, přináší i finanční úsporu. Když se k tomu připočtou i časté množstevní slevy na dodaný tovar, určitě lze tuto službu doporučit i dalším zákazníkům. Nejvíce oblíbeným je tento způsob nákupů zboží mezi staršími lidmi. Seniory, kteří nepoužívají vlastní automobil a nákupní centra jsou od jejich bydliště příliš vzdálená.

citrusové plody

Ale i tropického ovoce


Z nabídky zboží nákupních řetězců si už v současné době vyberou i ti nejnáročnější zákazníci V posledních letech se nejvíce rozšířila nabídka ovoce a zeleniny, což přivítali všichni milovníci zdravé výživy. Obzvláště dovoz tropického ovoce, který obohacuje jejich jídelníček. Na celoroční nabídku pomerančů, mandarinek, citronů či banánů si už všichni zvykli. Na některé nové druhy tropického ovoce si zákazníci teprve přivykají. Jako superovoce bývá označováno AVOKÁDO, které má jemnou ořechovitou chuť a jeho konzumace snižuje hladinu cholesterolu v těle. GRANÁTOVÉ JABLKO má chuť sladkokyselou a jeho semena jsou velmi aromatická. Dobře se uskladňují a i když jeho slupka ztvrdne, jablko si zachovává sladkou šťavnatost.
Nabídka tropického ovoce
Lahodnou chuť rovněž nabízí FÍKY. Jejich dužina se blahodárně rozpouští na jazyku. Dostupné jsou rovněž po celý rok.KAKI bývalo nazývané pokrmem bohů. Zářivě oranžový plod obsahuje velké množství vitamínů. Má specifickou nasládlou chuť, připomínající chuť broskve. Malé, oválné plody LIČI lze snadno oloupat. Jeho nažloutlá dužina je mimořádně šťavnatá. Sladká, s jemným aroma. Je velmi oblíbené u dětí. MANGO si oblibu získalo svoji chutí. Je nejpěstovanějším ovocem na světě a jeho oválný tvar bývá zabarven od zelené, přes žlutou a červenou až po tmavě fialovou. Na pultech našich obchodů bývá zbarveno převážně sytě žlutě až oranžově. Přidávat lze i do salátů či ovocných nápojů.