Jaké je bydlení v mobilním domě Lavaro House Amanda Nr.190

Luxusní

Uvnitř si vůbec nebudete připadat, jako v mobilním domě. Kdo miluje přírodní dřevo, přijde si tu na své. Dům je obložen dřevem zvenčí i zevnitř a může vám připomínat rekreační objekt, i když je doplněn moderní kuchyní a dalším moderním bytovým zařízením. Vnitřní dispozice a rozměry objektu jsou dostačující pro komfortní bydlení, které může nabýt mnohem vyššího standardu, než jaký vás čeká v bytovém domě.

houpačka na zahradě

Máte soukromí

Představte si pobyt v paneláku, kde trávíte svůj volný čas s dalšími dvěma stovkami lidí. Budete procházet po schodišti a naslouchat různým zvukům z bytů v podobném duchu, jak to vyjádřil Richard Müuller ve své skladbě „Po schodoch“. I kdybyste tu měli špunty v uších nebo poslouchali ve sluchátkách svou oblíbenou muziku, budete tu vnímat energii od lidí, kteří tu žijí s vámi v těsné blízkosti. Pobyt v mobilním domě Lavaro House Amanda Nr. 190 lavarohouse.cz vás od tohoto jevu zcela oprostí.

pobyt v domě

Máte zahradu

Mít svou vlastní zahradu kolem domu je velký dar. Bude-li váš dům umístěný v rekreační lokalitě s pěkným výhledem, v prostředí, které je malebné a pohledné, možná se vám ani nebude chtít odjíždět někam jinam na dovolenou a budete spokojeni s projížďkami na kole po okolí nebo s procházkami v lese, podél rybníka, jezera či přehrady.

Vlastní zahrada, to jsou také okrasné i užitkové rostliny, můžete tu mít skleník a pár záhonů s mrkví, cibulí, pórkem, kedlubnami či dýněmi a žít mnohem zdravěji, než lidé ve městech.

Ticho a klid

Víte, že hluk má neblahý vliv na naši psychiku a je to velmi nebezpečný stresový faktor? Nejde jen o poslech hlasité hudby, ale i o méně intenzivní hluk trvalý, který vás zastihne právě ve městech v podobě automobilového provozu a hluku z průmyslové výroby. Vyhnout se hluku znamená prodloužit a zkvalitnit si život, a to se vám v mobilních domech mimo městské zóny zřejmě podaří.