9.8.2020

Je čas vyměnit židli za měkký vak

Od devene

Usednout si ve vašem domově můžete i na pohodlnější prvek, než je váš dřevěný nábytek. I když se židle považuje za komfortní nástroj k tomu, kde si polohu v sedě můžete naplno užít, neulevíte díky ní vašim svalům, protože dlouhodobé sezení na tvrdém povrchu je z hlediska zdraví nevhodné a bohužel vám nepřinese ani uspokojení na delší dobu. Sedací vak hruška vás ovšem potěší po všech stránkách, které nabízí.

Sednout si na něho můžete k jakémukoliv jídlu, čtení dobrodružní knihy nebo naopak ve chvíli, kdy budete mít potřebu odpočinout si od namáhavé chůze v průběhu vaše dne.

křeslo v pracovně

Měkký, ale rovněž i stabilní

Vak ve tvaru hrušky dovede uspokojit všechny, kteří si chtějí sezení užít v měkkém křesle, kde si polohu těla přizpůsobí i díky příjemné opěrce zad. Je neměnným faktem, že bychom měli záda šetřit v každém věku a dbát na to, aby měla během našeho sezení oporu. Ne vždy nám to však umožní obyčejná židle nebo křeslo, které je sice pevné, ale nepřizpůsobí se našim požadavkům na celkové pohodlí. Vak, který nalezete i v nabídce našeho internetového obchodu vám však tento luxus umožní.

Neváhejte se tedy podívat na naši nabídku cenově dostupných vaků, které vás zaujmou i svým vzhledem v barevném designu.

polštář na židli

Doplněk v modním stylu

Toužíte po tom, aby byl interiér vašeho domova originální a nacházel se vám v něm i kousek, který bude módní a bezesporu i jedinečný? Pořiďte si tedy jeden vak vhodný k sezení i do vaší domácnosti, kde si najde své místo a bude plnit účel, který od něho plně očekáváte. V našem sortimentu si můžete vybrat z mnoha barevně atraktivních kousků, které ozdobí váš obývací pokoj, ložnici, ale třeba i kuchyň, pokud se ho rozhodnete vyměnit za vaše jídelní židle.

Uvidíte, že pohodlí, které vám při vychutnávání vašich pokrmů nebo ničím nerušeném sledování oblíbených filmů u televize poskytne – bude bezkonkurenční záležitostí, kterou si budete užívat.