29.12.2023

Krásný nový bazén

Od devene


Máte na zahradě bazén anebo právě plánujete, že byste si také pořídili na zahradu bazén? Samozřejmě, že to nemusí být přímo na vaši zahradu, ale mám tím na mysli, že byste si také pořídili bazén k vám na chatu anebo třeba klidně i na chalupu. Já sama jsem si řekla, že kdybych měla bazén, že bych chtěla bazén, který je částečně zapuštěný. Částečně zapuštěný bazén se vyplatí, protože on vlastně není vysoký a ani není nízký. Takže pokud byste chtěli, tak také do něj klidně můžete skočit. A podle mého názoru také z bazénu, který je částečně zapuštěný, tak také zní jednoduše vylezete. Ale doporučuji, abyste k němu měli bazénové schůdky a také nezapomeňte nikdy na bazénovou filtraci anebo podobně.

V bazénu chci jen čistou vodu.

My sami s partnerem jsme si řekli, že bychom si pořídili plovací plováky, do kterých se potom dává chlór. Protože bych absolutně nechtěla, aby naše voda v bazénu byla opravdu rychle špinavá a zelená. Aby potom také nikdo nechytil nějakou vyrážku. Tohle se mi stalo jednou mě. Nebylo to z bazénu, ale bylo to z rybníka a řeknu vám, že je ta vyrážka opravdu tak nepříjemná, že je trvalo několik týdnů, než jsem se toho zbavila. Úplně od té doby si dávám opravdu záležet na tom, jestli lezu vůbec do čisté vody. A pokud bych měla doma bazén, jako například částečně zapuštěný bazén, tak bych si opravdu dávala na čas a dávala bych si pozor, aby všechno dopadlo opravdu perfektně a bezvadně.

Plavání je můj oblíbený sport.

Bazény nejsou v poslední době už vůbec drahé. Můžete si vybrat opravdu z jakékoliv velikosti anebo v jakémkoliv objemu bazén budete chtít. Já sama za sebe doporučuji jak bazénovou filtraci, tak také částečně zapuštěný bazén, který je praktický a vypadá i esteticky dobře. Jděte se podívat někdy do nějakého showroomu, kde uvidíte různé typy bazénů. Jako například zapuštěný bazén, který je úplně zapuštěný anebo částečně zapuštěný bazén anebo bazén, který je normálně nad zemí, jenomže ty bazény nadzemní jsou velice nepraktické, a to hlavně pro malé děti. Uvidíte sami, co pro vás bude nejlepší anebo co se vám bude zdát také nejvíce praktické. Hlavně se vám to musí líbit, aby to pro vás bylo všechno příjemné.