3.3.2020

Proč může být hypotéka výhodná?

Od devene

Pokud nemáte majetek, který jste zdědili nebo opravdu bohaté konto ale chcete bydlet ve svém tak se vám hypotéka nejspíše nevyhne. Nemusíte se bát ne vždy to musí mít tragický konec.Dřevěný dům
Nabídek je hodně
V dnešní době už je tolik hypoték že si můžete vybrat. Banky se předhání, aby si získali klienty. Pomůžou vám najít kompromis ve splátkách i když nejste zrovna ředitel. Takových lidí je víc a už si s tím umí poradit, takže se nemusíte bát.
Je to váš domov
Když se rozhodnete vzít si hypotéku a máte rodinu tak je jasné, že chcete bydlet ve svém a chcete zabezpečit rodinu. Plácat se celý život v pronajatém bytě asi není pro rodinu to pravé. Možná pro mladé, kteří se těší až budou bydlet sami. Musíte sice měsíčně splácet, ale budete vědět, že peníze dáváte do svého, a ne do cizího. Můžete si byt nebo dům upravit podle svých představ a nikdo vám nemůže nic říct. Budete vědět že pokud se vám něco stane nebo až budete staří tak bude vašich dětí a máte jistotu, že budou zabezpečeni alespoň bytem nebo domem co s ním udělají potom je už na nich.
Můžete ho pronajímat
I tahle možnost tady je, a ještě na tom vyděláte. Když si koupíte byt, ale nechcete v něm bydlet, protože máte krásný rodinný domeček s přítelem tak stejně je to pro vás výhodné. Byt si koupíte, pokud není zrovna v nejlepším stavu tak ho trochu opravíte a můžete pronajímat. Výši nájmu si můžete určit tak abyste zaplatili poplatky za vodu elektriku a další věci. Navíc vám ještě něco i zbude. Když se stane že vás partner z domu vyhodí tak vždy víte, že máte kam jít a nemusíte narychlo hledat nějaký pronájem.Kalkulačka, dřevo
Vaše budoucnost
Po několika letech přijde ten moment, kdy budete mít hypotéku splacenou a budete vědět že už je to vaše. Budete zabezpečeni i v důchodu. Pokud nebudete mít dostatek financí tak můžete být i prodat a koupit si nějaký menší který vám bude stačit a pořád budete mít peníze do rezervy. Když ji neprodáte tak ji můžete odkázat svým dětem a ti už se rozhodnout, jestli ho prodají nebo tam budou žít.