20.1.2019

Zvyšte svou návštěvnost

Od devene

I když jste na internetu úplnými nováčky, asi tušíte, že se jedná o prostor, kde je opravdu hodně webů a když říkáme hodně, myslíme tím fakticky hodně. Přesná čísla nejsou známá, ale přes miliardu webů už na internetu bezpochyby je. Valná část z nich už sice není aktivní, nijak se neaktualizují, ale přesto se může jednat o konkurenci zrovna pro vaše stránky. A to v případě, že poskytujete stejně nebo obdobné informace nebo služby. Naštěstí se dá tato i jiná konkurence porazit, bude to chtít ale zapracovat na SEO.
obličej na palci

Pro ty, co nevědí, co zkratka SEO znamená. Jedná se o optimalizaci stránek tak, aby byly atraktivní pro internetové vyhledávače typu Google nebo český Seznam. Ty totiž po zadání klíčových slov mají pořadníky jednotlivých a webů a pokud chcete být alespoň v první dvacítce, musíte na tom pořádně zapracovat. V případě, že o této problematice nic nevíte, raději tuto práci přenechejte profesionálům, kteří se o vše potřebné rádi postarají. Samozřejmě to nebudou dělat zadarmo, ale zase tak drahý tento typ služeb také není. Vlastníte-li e-shop nebo chcete na internetu vydělávat jinak, bez vysoké návštěvnosti se rozhodně neobejdete. A k tomu vám pomůže jen a pouzekvalitní SEO.
tři písmena

Co to obnáší?

A z čeho že se SEO skládá? V první řadě z úpravy stránek. Ty se musí optimalizovat tak, aby dobře jely, a hlavně aby je braly vyhledávače v potaz. Špatně napsaný web se nikdy na přední pozice nedostane ani kdybyste se rozkrájeli. Ve chvíli, kdy budou vaše stránky v tomto směru na odpovídající úrovni, začne se s psaním PR článků, do kterých jsou vloženy zpětné odkazy, respektive klíčová slova. Čím více jich bude a čím budou kvalitnější, tím výše se v rámci vyhledávačů dostanete. Ze začátku ale nesmíte čekat zázraky, a to ani u prověřených a kvalitních firem. Chvíli to trvá, ale bude-li se SEO dělat tak jak má, výsledky se rozhodně dostaví.