24.1.2023

Komu darovat stříbrný náramek se jménem

Od devene

Stříbro patří k ušlechtilým kovům a spolu se zlatem tvoří páteř šperkařské výroby. Stěží si dokážeme představit, že bychom nosili na krku náhrdelníky ze slitiny hliníku nebo z mosazi, které špiní, a nevypadají zrovna vábně. Zhotovováním šperků se zabývají i české firmy, toto odvětví lidské činnosti má v naší zemi mnohaletou tradici, podobně jako například výroba bižuterie a sklárny. K oblíbeným výrobkům šperkařských dílen se řadí i náušnice a náramky.

náramek s nápisem

Náramky se zhotovují v mnoha variantách a jednou z nich jsou i náramky se jménem. Jméno je vždy osobitá záležitost, nezaměnitelná, a darujeme-li někomu právě tento model, jde o vyjádření náklonnosti či lásky a přátelství vůči jedné osobě.

Jméno propojuje s dotyčným člověkem

Partner – jedním z nejvhodnějších kandidátů pro obdarování náramkem se jménem jsou partneři, kteří udržují láskyplný vztah. Musíte si být ovšem stoprocentně jisti, že to váš protějšek ocení, a že je taký ten vhodný. Jakmile totiž někdo oblékne jakýkoli výrobek, kde je vytištěno, vyryto, vybroušeno či vygravírováno jméno, je to významný propojovací kanál s dotyčnou osobou. Stačí jen letmo pohlédnout na zobrazený text a jsme ihned ve vzájemném telepatickém spojení.

náramek na květině

Rodiče a děti – udržují-li mezi sebou velmi dobré rodinné vztahy rodiče, prarodiče, děti a vnoučata, jsou náramky se jmény vhodným dárkem při různých příležitostech, například na Vánoce či k narozeninám. Zároveň se tím upevňují rodinné vazby a udržuje soudržnost mezi lidmi, což je jeden ze základních předpokladů fungování lidské společnosti. Funkční rodina je základ státu, to už jsme slyšeli mnohokrát, ale podívejte se kolem sebe, kolik rodin je neúplných, roztříštěných a nesourodých. Měli bychom se tedy snažit i ve vlastním zájmu udržovat přátelství v každé rodině nejen na papíře, ale i v reálném životě.