12.11.2021

Pronájem dodávky

Od devene

Pokud máte před sebou stěhování a už teď přemýšlíte, kde sehnat velký vůz, tak se obraťte na půjčovnu dodávek. Dodávky jsou univerzální automobily, do kterých se vleze mnoho věcí a také, s nimi můžete řídit pouze se skupinou řidičského průkazu B. Také, mají všestranné využití a používají se snad v každém odvětví. Díky jejich velikosti a prostoru jsou velice oblíbené a jen těžko bychom si dokázali život představit bez nich. Pokud nutně něco potřebujete převést a tento vůz Vám chybí, tak si ho pronajměte. Půjčovna dodávek Praha 5 https://www.rentcarservice.cz/pujcovna-dodavek-praha, má velký výběr velkým i menších vozů a bude jen na Vás, jaký si vyberete.

půjčovna dodávek

Tato půjčovna dodávek je na trhu už nějaký ten rok a má s pronájmy velké zkušenosti. V jejich vozovém parku najdete mnoho vozů a to jak malých tak velkých. Vozy pronajímají na krátkodobí, či dlouhodobí pronájem a je jen na Vás, na jak dlouho si vůz zapůjčíte. Všechny vozy jsou neustále v čistotě a také podléhají pravidelným prohlídkám, aby se nestala závada během pronájmu. U každé dodávky zvlášť, jsou napsány rozměry a také kompletní výbava, kterou automobil má. Samozřejmě je u každého automobilu napsáno, kolik stojí pronájem, na daný časový usek a firma nabízí zvýhodněné cenové víkendy.

půjčovna dodávek

Pokud zvolíte právě tuto půjčovnu dodávek, tak Vás čekají výhody navíc. Mezi tyto výhody patří dálniční známka pro Českou a Slovenskou republiku a také pojištění auta v ceně. Dále Vám firma zapůjčí navigaci zdarma, a pokud budete stěhovat nábytek, či elektroniku, tak Vám zapůjčí rudl. Všechny jejich vozy se po vrácení kontrolují a nedochází tak k žádnému výpadku. Dále je možnost přistavení vozidla po dohodě s firmou a můžete najet neomezený počat kilometrů.

Pokud tedy přemýšlíte, že byste si půjčili dodávku na stěhování, tak jedině od této firmy.