24.11.2021

Unavující holení nohou?

Od devene

Ráda bych se zaměřila na něco ženského, jelikož to prostě platí pro každou ženu a tím pádem se s tím každá potýkáme. Ráda bych hodila řeč o depilátorech. Existuje na světě snad minimum žen, které holení baví a prostě se s tím mazlí, ale myslím si, že na světě převažují ženy, které to prostě nebaví. Já sama se řadím mezi ženy, které tato rutina pije krev. Vezměte si, že je horko a vy si chcete vzít kraťasy, podíváte se na své nohy a řeknete si, že takhle jít nemůžete, že nemáte oholené nohy. A tak se paříte v džínách. Jen málo žen si řekne, že když má neoholené nohy, že jim to nevadí a prostře si ty kraťasy vezmou.

elektro

Když už se tedy na oholení nohou vrhneme, tak potřebujeme dámskou pěnu na holení (pokud tedy nesáhneme po pánské, která patří příteli, manželovi či bratrovi) a musíme najít dobrou žiletku (a pojďme si říct, že ty žiletky jsou čím dál tím více dražší). Teď si namydlíte celé ty nohy a strávíte tak pomalu hodinu v koupelně. Máte pocit, že to je absolutně nekonečné. Do toho se ještě několikrát říznete. A tohle opakujete pomalu každý tři dny, pokud chcete mít fakt perfektně oholené nohy na léto. Přemýšleli jste nad tím, jak si to ulehčit?

elektro

Můžete chodit na depilaci pomocí vosku, díky které vám nohy vydrží bez chloupku i 4 týdny. Dále můžete vyzkoušet laserové odstranění chloupků. Tyto dvě možnosti občas stojí mnoho, ale pokud vás to opravdu nebaví, tak se nebojte do této věci investovat. Pak si můžete koupit za pár korun depilační pásky či nějaký krém, kterým si nohy namažete, necháte to působit, a nakonec to seškrábnete špachtlí. Ale je tu i depilátor. Ulehčí vám to mnoho práce. Depilátory mohou stát podobně jako samotná depilace, ale vydrží vám mnohem déle. Můžete si pořídit i voděodolný a depilovat si nohy i ve vaně. Depilátory jsou oproti dřívějším rokům o dost šetrnější. Nebudete mít podrážděné nohy, pokožka bude hladká a nepotřebujete k tomu pěnu. A to se vyplatí. Máte depilátor doma? Je to pro vás úleva oproti žiletkám?